Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГКияни позбуваються боргів за комунальні блага
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Кияни позбуваються боргів за комунальні блага

У вересні мешканці столиці скоротили свої борги за житлово-комунальні послуги майже на 350 млн грн. Загалом же за 9 місяців цього року кияни сплатили за «комуналку» більше 4,5 млрд дол.

У січні-вересні у Києві населення сплатило за житлово-комунальні послуги, враховуючи погашення боргів попередніх періодів, 4,6 млрд грн  (106,9% нарахованих за цей період сум). Це майже на 350 млн грн. більше показників попереднього місяця. Про це свідчать дані Головного управління статистики у м. Києві.

Розмір заборгованості киян за ЖКП на кінець вересня складав 1, 3 млрд грн.

«У загальній сумі заборгованості не враховані дані заборгованості населення підприємствам-банкрутам (організаціям, установам) та підприємствам, які призупинили діяльність, включаючи ті, на які порушено справу про банкрутство», - зазначають у відомстві.

В кінці вересня таких підприємств нараховувалось 16. Загальна сума заборгованості населення міста зазначеним підприємствам становила 6,7 млн грн.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 № 976 «Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги», у січні–вересні 2015р. з населенням було укладено 1414 договори. Загальна сума, на яку було укладено договори в частині погашення реструктуризованої заборгованості, становила 7,8 млн грн, а сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 18,4 млн грн.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Києві у період з січня по серпень 2015 року жителі міста сплатили за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 4,232 млрд грн (107,4% нарахованих за цей період сум). Це на 300 млн грн. більше порівняно з показниками за попередній місяць.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)