Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГСтатистикаСередня номінальна зарплата штатних працівників за місяць знизилася на 0,3%
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги
Погода

Середня номінальна зарплата штатних працівників за місяць знизилася на 0,3%

Реальні зарплати в Україні в липні 2017 року зросли на 17,2% в порівнянні з липнем минулого року, хоча в порівнянні з червнем 2017 року – зменшилася на 0,5%
Реальні зарплати в Україні в липні 2017 року зросли на 17,2% в порівнянні з липнем минулого року, хоча в порівнянні з червнем 2017 року – зменшилася на 0,5%, повідомляє Держстат.
 
За даними Держстату, середня номінальна зарплата штатних працівників в липні порівняно з червнем знизилася на 0,3%, а за рік – збільшилася на 36,6%, і склала 7,33 тисячі гривень.
 
Найбільше зростання зарплат Держстат зафіксував в Сумській, Чернівецькій, Хмельницькій, Кіровоградській, Закарпатській, Житомирській, Вінницькій, Полтавській, Івано-Франківській, Херсонській, Тернопільській та Черкаській областях, де зарплати зросли на 40-46%. Зарплати в столиці збільшилися не так істотно – на 31,9%.
 
Найнижче зростання зарплат Держстат зафіксував в Донецькій і Луганській областях (без урахування зони АТО), де вони збільшилися на 31,4 і 24,8% відповідно.
 
При цьому найбільшою середня зарплата в липні 2017 року була в столиці – 11,4 тисячі гривень, а найнижчою – у Чернігівській області: 5,8 тисячі гривень.
 

Реальна зарплата обчислюється кількістю товарів і послуг, які можна придбати за номінальну зарплату. 

 
Коментарі (0)