Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГСтатистикаУ серпні майже на 3% зріс борг по заробітній платі
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

У серпні майже на 3% зріс борг по заробітній платі

Протягом серпня поточного року в Україні майже на 3% зріс борг по заробітній платі у порівнянні з липнем, такі данні повідомила пресслужба Державної служби статистики України
Протягом серпня поточного року в Україні майже на 3% зріс борг по заробітній платі у порівнянні з липнем, такі данні повідомила пресслужба Державної служби статистики України.
 
За даними Держстату, на 1 вересня 2019 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 2816,8 млн грн, або 102,8% у порівнянні з 1 серпня 2019 року.
 
Заборгованість працівникам економічно активних підприємств на 1 вересня становила 1658,5 млн грн (104,1% у порівнянні з 1 серпня 2019 року).
 
Нагадаємо, станом на 1 вересня борг із виплати заробітної плати у Києві склав 177,6 млн грн, що на 8,6 млн грн більше у порівнянні з попереднім місяцем.
 

Так, на 1 вересня борг існував на 69 підприємствах міста, з яких 39 підприємств державного сектору (борг 129,1 млн грн) і 30 недержавного (48,5 млн грн). Серед державних підприємств найбільшими боржниками залишаються ті, які входять до складу ДК "Укроборонпром". Сумарна заборгованість становить 90,9 млн грн. 

 
Коментарі (0)