Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГУкраїнці примножують борги за ЖКП
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Українці примножують борги за ЖКП

Українці нарощують заборгованість за житлово-комунальні послуги. Рівень оплати ЖКП протягом 10 місяців поточного року знизився. Найнижчі розрахунки серед мешканців Донецької, Луганської та Харківської областей.

В Україні знижується рівень оплати житлово-комунальних послуг  серед населення. За інформацією Державної служби статистики, протягом 10 місяців поточного року українці сплатили 28,7 млрд грн за ЖКП. Це 99,8% нарахованих за цей період сумм. Примітно, упродовж січня-вересня 2014 року аналогічні розрахунки були на рівні 103,1% від нарахованих сум та становили 26,3 млрд грн.

Відповідно збільшилася заборгованість за житлово-комунальні послуги – до 11,8 млрд грн. У жовтні порівняно з вереснем приріст несплати становив 6,7%, тоді як аналогічні показники вересня проти серпня трималися на рівні 0,3%.
 
Зауважимо, серед регіонів найвищий за середній по країні рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Вінницькій, Закарпатській та Львівській областях (107,8–105,5%), найнижчий – у Донецькій, Луганській та Харківській областях (89,1–95,5%).
 
Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг впродовж січня-вересня 2014 року становила 11,2 млрд грн.
 
Коментарі (1)
Андрій
19 Грудня 2014 p. 21:55
Людина звільнена з роботи ще у 2011 році з державної установи за п.1 ст.40 КЗпП за розпорядженням державних органів про "ліквідацію" цієї установи і не працевлаштована, тобто не має ніякого доходу саме з ініціативи держави. "Ліквідована " держустанова лише змінила код ЄДРПОУ, робоче місце звільненого працівника не скорочувалось. Більш того, на це робоче місце був прийнятий пенсіонер. Рік перебування на обліку у центрі зайнятості не дав позитивного результату. Тепер, у 2014 році, у наданні житлової субсидії цій людині відмовляють, тому що вона не працює. На усі доводи і докази, що вона не працює за розпорядженням державних органів ( тобто, фактично держава вирішила, щоб ця людина не працювала), можна почути роз"яснення посадовців, що це не має ніякого значення. Отже, не працює -- значить субсидії немає. Тоді ця людина звертається по так звану компенсацію, але ті самі посадовці рахують, що вона має дохід на рівні прожиткового мінімуму, тобто 1218 грн. на місяць, тобто, компенсації також немає. Виходить, що держава фактично забрала у цієї людини засоби існування, але на папері приписує їх наявність. Хіба це не очевидне шахрайство?